محصولات پیشگامان تجهیزات پویا

دریچه نانوپلیمری مستطیلی

دریچه منهول کامپوزیتی
5/5 - (5 امتیاز)

( محتوای مطالب ) حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید زمان تقریبی مطالعه 5 دقیقه .

دریچه منهول کامپوزیتی 1402

دریچه نانوپلیمری مستطیلی

دریچه منهول کامپوزیتی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، مخابرات و کارخانجات کاربرد گسترده ای دارند. در پی وجود مشکلات فراوان در استفاده از دریچه های فلزی منهول از جمله شکستن دریچه ها، زنگ زدایی، پوسیدگی، قابل بازیافت بودن مواد و ربوده شدن دریچه ها، شرکت تجهیزات پویا در ایران و همگام با تکنولوژی پیشرفته جهانی اقدام به تولید دریچه های منهول کامپوزیتی از جنس غیرفلزی و با بهترین کیفیت نموده است

در این راستا شرکت تجهیزات پویا اقدام به تولید و فروش انواع دریچه های منهول، دریچه کامپوزیت، دریچه منهول کامپوزیتی، دریچه آب و فاضلاب، دریچه شرکت گاز، دریچه مخابرات، دریچه منهول کامپوزیت، دریچه حوضچه بازدید، و انواع دیگر دریچه کامپوزیت و دیگر محصولات کامپوزیت مرتبط نموده است

دریچه کامپوزیت از ترکیب مواد ، رزین های پلیمری و مواد شیمیایی دیگر به وجود می آید. دریچه منهول کامپوزیت به دلیل کاهش هزینه ها ، مقاومت مکانیکی بالا ، مقاومت هیدرولیکی بالا ، مقاومت شیمیایی حرارتی بالا ، مقاومت در برابر آتش،مقاومت در برابر مواد شیمیایی خورنده ومقاومت در برابر فرسایش، به شدت در حال رشد و جایگزین شدن محصولات فلزی می شوند.

دریچه منهول کامپوزیتی

دریچه منهول کامپوزیتی

دریچه منهول کامپوزیتی

محبوبیت و تمایل به جایگزین شدن دریچه منهول کامپوزیتی با دریچه های فلزی، به دلیل کاهش هزینه های ناشی از سرقت دریچه های چدنی، مقاومت مکانیکی و هیدرولیکی بالا، مقاومت شیمیایی، زیبایی ظاهری(امکان تولید در رنگ های مختلف)، مقاومت در برابر گازهای خورنده فاضلاب و عدم فرسایش در حال افزایش است. دریچه کامپوزیت، از ترکیب مواد و رزین-های پلیمری و مواد شیمیایی دیگر حاصل می شود

قیمت دریچه منهول کامپوزیتی

قیمت دریچه منول پلی اتیلن با توجه به اندازه و بار ترافیکی که روی دریچه منهول خواهد آمد قابل برآورد می باشد ، به طور مثال قیم دریچه منهول با قطر ۶۰ سانتی متر و تحمل بار ترافیکی ۱۲ تن با قیمت منهول با قطر ۶۰ سانتی متر و بار ترافیکی ۲۵ تن متفاوت خواهد بود

دریچه منهول چیست؟

دریچه منهول جهت پوشش منهول در سیستم های فاضلاب شهری ، مخابرات و… در سطج شهر مورد استفاده می باشد . در سیستم های فاضلاب شهری ف دریچه منهول وظیفه جمع آوری آب سطجی معابر هنگام بارش باران را دارد و از پیامد های روان آب های شهری در هنگام بارش و… جلو گیری می کند .

دریچه های کامپوزیت دارای مزیت های فراوانی نسبت به دریچه های فلزی می باشد

 1. ضد سرقت بودن دریچه های کامپوزیتی به جهت استفاده از مواد غیر قابل بازیافت
 2. مقاومت در برابر خوردگی، پوسیدگی اسیدی
 3. مقاومت در برابر نور آفتاب به جهت داشتن مواد آنتی یووی دریچه های کامپوزیتی
 4. قابلیت استفاده در هر نوع محیط آب و هوایی و دمای بالا و زیر صفر
 5. سبک بودن دریچه های کامپوزیتی و در عین حال مقاومت در برابر فشارهای بالا
 6. تنوع رنگ و طرح دریچه کامپوزیت بنا بر اصول زیبا سازی شهر
 7. عدم تولید صدا در هنگام عبور وسیله نقلیه از روی دریچه کامپوزیت
 8. امکان همسطح سازی دریچه بدون جابجایی کلاف
 9. امکان تولید دریچه کامپوزیت بر اساس آرم و نام سفارش دهنده
بیشتر بدانید . .
منهول فاضلاب 1402
دریچه های کامپوزیت طبق استاندارد BS-124 تولید و طبق کلاس های مندرج در جدول تست میگردند.

A15،B125،C250،D400 : کلاس
میزان تحمل فشار(تن) :۱.۵،۱۲.۵، ۲۵،۴۰

قیمت دریچه منهول کامپوزیتی

قیمت دریچه منهول کامپوزیتی و استعلام قیمت روز این محصول را میتوانید با دریافت مشاوره , پیش فاکتور، استعلام لیست قیمت دریچه منهول کامپوزیتی با شماره تلفن های شرکت یا بخش تماس با ما مراجعه و درخواست خرید خود را ارسال کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

خرید دریچه کامپوزیتی

شرکت تجهیزات پویا به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دریچه های منهول کامپوزیت مخازن کامپوزیتی سپتیک تانک کامپوزیتی اتصالات کامپوزیتی درکشور فعالیت دارد

کاربرد دریچه های کامپوزیت

 1. دریچه بازدید فاضلاب
 2. دریچه آتشنشانی
 3. دریچه کنتور
 4. دریچه شیر و خط
 5. دریچه مخابرات
 6. دریچه حوضچه
 7. دریچه منهول
 1. دریچه منهول کامپوزیت سایز ۲۶/۵
 2. دریچه منهول کامپوزیت سایز۳۲/۵
 3. دریچه منهول کامپوزیت سایز۳۴/۵
 4. دریچه منهول کامپوزیت سایز۶۰
 5. دریچه منهول کامپوزیت سایز۸۰
 6. دریچه منهول کامپوزیت سایز۱۰۰

برتری های رقابتی محصول

 • مصونیت کامل در برابر سرقت(به دلیل ترموست بودن محصول و عدم امکان فروش به صورت ضایعات و داشتن قفل مناسب
 • قیمت بسیار اقتصادی و مناسب در مقایسه با دییگر دریچه های موجود در کشور
 • دوام و عمر مفید بالا(بیش از ۵۰ سال)
 • گارانتی تعویض کامل و بدون قید و شرط
 • مقاومت بالا در برابر بارهای ترافیکی و ضربه ای
 • مقاومت در برار نفوذ آب به لای های میانی و پالیدار در برار یخ زدگی و یخ گشایی
 • مقاومت در برار آب شور، آب های زیرزمینی، جریان های الکتریکی و الکترولیت های جاری
 • مکان نصب و بره برداری در محدوده دمایی ۶۰_ الی ۲۵۰+ درجه سانتی گراد
 • قابلیت اتصال به هر نوع منهول بتنی،سفالی، فلزی،چدنی،فولادی و pvc
 • امکان ثبت نشان تجاری یا نام موسسه استفاده کننده نهایی بر روی محصول
 • دارای وزن مناسب محصول نسبت به دریچه های چدنی و بتنی
 • بدون هرگونه آلودگی صوتی هنگام عبور خودرو از روی دربچه ها
 • تنوع رنگ در تولید محصول و سازگار با مبلمان شهری
 • امکان تولید و تحویل در تعداد بالا و زمان کم
 • مقاوم در برار لغزش و سائیدگی
 • مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی

دریچه منهول کامپوزیتی ترافیکی

دریچه های منهول کامپوزیتی در اتوبان ها و بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت تحمل وزن ماشین های سنگین را دارد. مواردی که در تولید دریچه های منهول کامپوزیت استفاده می شود از مواد SCM1 می باشد و توسط دستگاه پرس تولید می شود

دریچه های منهول کامپوزیت قابلیت تحمل وزن اتومبیل را دارند و می توان در خیابان های عمومی، کوچه ها و در پارکیتگ مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید . .
دریچه منهول کامپوزیت بتنی الیافی GRP

دریچه منهول فاضلاب پلیمری

دریچه منهول کامپوزیتی غیر ترافیکی

دریچه منهول کامپوزیتی بیشتر در پیاده رو ها و محیط هایی که اتوموبیل از آنجا عبور نمی کند و یا در صورت عبور توفقف و ایستی ندارد استفاده می شود همچنین در مناطقی مانند پارک ها و بوستان ها نیز استفاده می شود

روش تولید دریچه منهول کامپوزیت

تولید دریچه منهول های کامپوزیت شرکت تجهیزات پویا به روش BMC می باشد، در این روش لایه گذاری دستی و به علت کم بودن مقاومت و چسبندگی لابه ها به هم می باشد. در BMC از فیلتر یا پر کننده استفاده نمی شود.

ضد سرقت بودن در پوش های نانو کامپوزیت

مراکز شهری همچون شهرداری ها، سازمان آب و مخابرات برای پوشاندن منهول های خود از در پوش چدنی استفاده می نمایند. بعضی از سارقین به قصد فروش و بازیافت چدن به کار رفته در این دریچه ها آنها را می ربایند.

هزینه سرسام آور خسارت وارده از سرقت این در پوش ها و همچنین تلفات جانی حادث شده در چند سال گذشته، مسئولین ارگان های شری و روستایی را وادار نموده تا برای جایگزینی دریچه های فعلی با درییچه ای ایمن در برابر سرقت اقدام نمایند.

در پوش های نانو کامپوزیت به علت ترموست بودن مواد بکار گرفته شده در خود در برار سرقت ایمن می باشند.بر خلاف در پوش های فلزی که با اوراق کردن درپوش و فروش آن به قیمت فلز ضایعاتی بفروش می رسند، امکان فروش در پوش های نانو کامپوزیت به صورت ضایعاتی وجود ندارد.

همچون ب دلیل وجود الگو شرکت مصرف کننده بر روی محصول، امکان استفاده درپوش در پروژهای دیگر غیر ممکن می گردد.

استاندارد درپوش نانو کامپوزیت

معتبر ترین درپوش های منهول استاندارد en124 می باشد ک مشتمل بر سه بخش الزامات کارایی، الزامات طراحی و الزانات تکمیلی است.

در بخش الزامات کارایی خصوصیات مربوط به توان باربری محصول، در بخش الزامات طراحی خصوصیات مربوط به دوام در پ.ش ها مورد بررسی قرار گرفته است

در پوش های نانو کامپوزیت الزامات مربوط به هر سه بخش استاندارد به طور کامل رعایت گردیده است.

در ادامه، متن استاندارد و همچنین مستندات مربوط به نطبیق محصول با موارد ذکر شده در استاندارد در سه فصل الزامات کارایی، طراحی و الزامات تکمیلی به تفصیل آورده شده است.

دریچه منهول کامپوزیتی

دریچه منهول کامپوزیتی

آیا دریچه منهول کامپوزیت مقرون به صرفه است؟

جواب شما بله است. دریچه منهول کامپوزیت ارزان تر از محصولات مشابه فلزی می باشد و همچنین موجب رفع مشکل سرقت وسایل فلزی می شود.

دریچه های منهول کامپوزیت از چه موادی تشکیل شده است ؟

دریچه های منهول کامپوزیت از کربنات کلسیم، الیاف تقویت کننده درون ماتریسی از جنس رزین ترموست، پروکساید، رزین پلی استر غیر اشباع، الیاف سیلیس، پیگمنت رنگی به صورت یکپارچه قالب گیری می شود.

آیا دریچه منهول استاندارد دارد ؟

معتبر ترین درپوش های منهول استاندارد en124 را دارا می باشند که مشتمل بر سه بخش الزامات کارایی، الزامات طراحی و الزانات تکمیلی است.

دریچه منهول کامپوزیت یا درب منهول پوششی است بر بخش بالا منهول جهت جلوگیری از افتادن اجسام ، مواد و انسان و …  داخل منهول.

واحد فنی و مهندسی کارخانه شرکت تجهیزات پویا پس از چند سال کار تحقیقاتی و میدانی که با همکاری شهرداری شهر تهران صورت پذیرفت، موفق به تولید نوعی نانو کامپوزیت گردیده است که از لحاظ مقاومت فشاری در رده مقاومت فشار فولاد قرار دارد.

بیشتر بدانید . .
دریچه منهول فاضلاب پلیمری 1402

استفاده از نانو کامپوزیت مذکور یکی از بهترین راه حل های موجود به منظور رفع مشکل سرقت وسایل فلزی موجود در سطح شهر همچون در پوش های منهول، آبگیرها و آبگذرها و … می باشد.

کارخانه شرکت تجهیزات پویا در زمره محدود شرکت های دانش محور می باشد که علاوه بر فعالیت در حوزه مصالح فوق پیشرفته و خاص به ارائه  محصولات و خدمات در زمینه های عمرانی کشور از قبیل صنایع آب و فاضلاب، مخابرات،برق و گاز و صنایع پتروشیمی و …. نیز می پردازد

محصولات و خدمات ارائه شده توسط کارخانه شرکت تجهیزات پویا هم در پروژه های عظیم و زیربنایی و هم در پروژهای کوچک قابل استفاده و مقرون به صرفه می باشد.

کیفیت بالای خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت تجهیزات پویا موجب همکاری این کارخانه با شرکت های خصوصی و دولتی مطرح در حوزه میریت شهری مصالح ساختمانی و راه های کشور گردیده است.

دوام بالا،قیمت اقتصادی،ظاهری زیبا و مقاومت در برارعوامل محیطی مخرب از برجسته ترین ویژگی های این محصول می باشد.

از این دریچه ها بمنظور پوشاندن بالای منهول پلی اتیلن نیز استفاده می شود

دریچه های فلزی به دلیل معایبی از جمله زنگ زدایی، پوسیدگی و از همه مهم تر شکستگی به مرور از گردنه تولید خارج شدند به همین منظور کارخانه شرکت تجهیزات پویا اقدام به تولید دریچه های غیر فلزی یا کامپوزیت نموده که امروزه در سراسر جهان با تکنولوژی بالا تولید می شود.

فایبرگلاس یا کامپوزیت با کاربرد های فراوان در صنایع مختلف از ترکیب دو یا چند ماده مختلف تشکیل می شود قابل ذکر است که این ماده خصوصیات و ویژگی های فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ کرده کرده است

جدول مقایسه دریچه های منهول چدن بتن پلیمر، کامپوزیت GRP

، پلی اتیلن و کوپلیمر ، انواع چدن و کامپوزیت پایه سیمان ( دریچه مورد مقایسه گرد قطر ۶۶ ساده کلاس مقاومتی D400 مطابق با استاندارد INSO 14976– CO = 600 mm )

(۱)مطابق با استاندارد ملی ایران (INSO 14976) قطعات تولیدی از جنس ترکیبات پلی اتیلن و کوپلیمر بعلت پدیده های پیر شدگی و آسیب پذیری ترکیبات در برابر اشعه فرابنفش و.. فقط در کلاس های مقاوتی A15 و B125 و برای قطعات با دهانه توخالی کوچکتر یا مساوی ۵۰۰ میلیمتر مجاز می باشد.

(۲)هم اکنون این قطعه در کشورهای ژاپن و هند (FUJISILVERTECH) ترکیه (ISTON&VESTON) فرانسه (LAFARGE) و… تولید وبر اساس مکاتبات رسمی صورت گرفته قیمت های اعلامی جلوی درب کارخانجات مذکور بدون هزینه های ترخیص مالیات و کرایه حمل ((EXW) مبلغی معادل با ۱۸۰-۲۰۰ USD اعلام شده است.

*در حال حاضر در داخل و خارج کشور کلیه قطعات مورد مقایسه توسط تولید کنندگان فنی تولید شده که قادر به تامین پارامترهای مورد نظر استاندارد INSO14976 میباشند و هر کدام از این قطعات فارغ از معیار های قیمت ، پتانسیل سرقت ، دوام و … در موقعیت خاصی نسبت به دیگری ارجحیت استفاده پیدا میکنند . مقایسه صورت گرفته صرفا به منظور ایجاد دید اجمالی در کوتاه ترین زمان ممکن برای مصرف کننده بوده و توصیه و سندی دال بر مردود اعلام کردن قطعات سایر تولید کنندگان نمیباشد.

مزايای دريچه کامپوزیت

 • ضد سرقت بودن دریچه از مواد غیر قابل بازیافت
 • مقاومت در برابر خوردگی، پوسیدگی آب های اسیدی
 • مواد آنتی UV مقاوم در برابر نور آفتاب
 • قابل استفاده در هر نوع محیط آب وهوایی
 • سبک بودن دریچه و مقاوم در برابر فشارهای بالا
 • تنوع رنگ و طرح براصول زیبا سازی شهر
 • جلوگیری تولید صدا هنگام عبور وسیله نقلیه از روی دریچه
 • امکان هم سطح سازی دریچه بدون جابجایی کلاف

کاربردهای دریچه کامپوزیت

 • دریچه کنتور
 • درپوش تاسیسات مخابرات
 • اتاق های بازرسی فاضلاب
 • تاسیسات برق زیرزمینی
 • تاسیسات آب
 • تاسیسات نفت و گاز
 • درپوش سپتیک تانک
 • دریچه حوضچه
 • زیبا سازی فضاها
 • دریچه آتش نشانی
بیشتر بدانید . .
دریچه فاضلاب 1402

دریچه نانو کامپوزیت

در این میان به دلیل دانش تخصصی و استفاده از علم روز در دریچه‌های پلیمری نظیر

دریچه نانو کامپوزیتی و بتن پلیمری، این دریچه‌های بازدید مورد توجه سازمان‌ها و

شرکت‌های زیادی قرار گرفته‌اند. چرا که استحکام دریچه‌های قدیمی‌تر را داشته و

ظرافت خاص و زیبایی بهتری نیز نسبت به نمونه‌های قبلی داشته‌اند.

همچنین این دریچه‌ها از مقاومت بالایی نسبت به خوردگی نیز برخوردار هستند که

همین امر موجب شده است که در شهرهای مختلف با هر نوع آب و هوایی بتوان

از آن‌ها استفاده کرد. مناطقی همچون شمال و جنوب کشور که به دلیل رطوبت

بالای هوا معمولا درب‌های بازدید چدنی را دچار زنگ زدگی و خوردگی بسیار بالایی

می‌کرد روی دریچه‌های کامپوزیتی تاثیر زیادی ندارد چرا که در ساخت این درب‌های

منهول از الیاف کامپوزیتی استفاده شده است که مقاومت در برابر آب و هوا را به

طور محسوسی افزایش داده است.
همچنین مقاومت در برابر مواد شیمیایی موجب شده است که برای مکان‌هایی که

با مواد شیمیایی سر و کار دارند نیز بتوان از این دریچه‌ها استفاده کرد. آلودگی هوا

و بارش باران‌های اسیدی نیز تاثیر زیادی در این نانوکامپوزیت‌ها نداشته و موجب

خوردگی آن‌ها نمی‌شود.
از این رو ما اقدام به ساخت دریچه‌های نانو کامپوزیت به عنوان دریچه آب و فاضلاب،

درب منهول مخابرات، درب حوضچه بازدید و انواع مختلف تاسیسات کرده‌ایم که مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.

مزیت درب منهول نانو کامپوزیت

حال چرا از میان تنوع درب منهول درب‌های نانو کامپوزیت مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

از مهم‌ترین موارد برتری این محصولات نسبت به دیگر محصولات:

 

دریچه منهول کامپوزیتی

دریچه منهول کامپوزیتی

استفاده از تکنولوژی روز در این محصولات

   1. ضد سرقت بودن دریچه‌های نانو کامپوزیت
   2. امکان ایجاد رنگ بندی مختلف در این محصولات
   3. امکان درج لوگوی شرکت روی دریچه
   4. قیمت مناسب در مقایسه با انواع دیگر درپوش‌ها
   5. نصب آسان قاب و فریم
   6. مقاومت بالا در برابر فشار و بارهای ترافیکی
   7. مقاومت بالا در برابر ضربه
   8. مقاومت بالا در برابر خوردگی
   9. مقاومت بالا در برابر لغزش
   10. طول عمر بالاتر نسبت به نمونه‌های دیگر درپوش منهول
   11. وزن بسیار کمتر نسبت به نمونه‌های چدنی
   12. تولید و تحویل محصول در کمترین زمان

هندهول کامپوزیتی

هندهول کامپوزیتی یکی دیگر از انواع دریچه کامپوزیت است که از دوام بالایی برخوردار است.

دریچه ضد سرقت

در گذشته که بیشتر از دریچه‌های چدنی استفاده می‌کردند، به دلیل وزن بالای

آهن مصرفی در این نوع دریچه‌ها از قیمت بالاتری برخوردار بودند. قیمت  بالای

این محصول باعث شد که طعمه‌ی خوبی برای سارقین باشد. ایشان دریچه‌های

چدنی بازدید را برمی‌داشتند و به سرقت می‌بردند. این امر موجب ایجاد خسارت

برای شهرداری‌ها بود. علاوه بر آن وجود چاله‌های بدون درپوش در سطح شهر

می‌تواند برای عابرین و خودروها بسیار خطرناک باشد و باعث خسارات مالی و جانی بسیاری شود.

بیشتر بدانید . .
دریچه منهول فاضلاب پلیمری 1402

امروزه اما استفاده از دریچه‌های کامپوزیتی به دلیل وزن پایین آن‌ها نسبت به

نمونه‌های قدیمی‌تر، همچنین قیمت مناسب‌تر آ‌ن‌ها و نداشتن فلزهای ارزشمند

قابل فروش در آن مورد توجه سارقین نیست و به دریچه منهول ضد سرقت معروف است.

همچنین در صورت نیاز مشتری برای دریچه درخواستی قفل و کلید مخصوص تعبیه

می‌شود که در صورت نیاز دریچه به صورت کامل قفل شود که هم از سرقت درپوش

و همچنین دسترسی افراد غیر به تاسیسات مخابراتی، آب و فاضلاب، گاز و … جلوگیری به عمل آورده شود.

 دریچه برای مخابرات

منهول دارای کاربردهای زیادی است و یکی از مهم‌ترین این کاربردها در صنعت مخابرات دیده می‌شود. این دریچه از جنس پلی اتیلن بوده و دارای مقاومت زیادی است. دریچه‌ای که در مخابرات به کار برده می‌شود، باید دارای استحکامات قوی باشد. علت این امر رد شدن خطوط مربوط به مخابرات از کنار راه آهن و مناطق سخت است و این دریچه باید توان مقاومت در برابر شرایط متفاوت محیطی را داشته باشد. احتمال پوسیدگی و خوردگی در این دریچه‌ها زیاد است و برای جلوگیری از این اتفاق، باید تمهیداتی اندیشیده شود.

کامپوزیت سیمانی

چدن داکتیل

چدن خاکستری

پلی اتیلن و کوپلیمر

GRP کامپوزیت

چدن بتن پلیمر

جنس درب و طوقه از جنس کامپوزیت پایه سیمان و یا ترکیب درب بتنی و فریم چدن خاکستری

جنس درب و طوقه از جنس چدن داکتیل

جنس درب و طوقه از جنس چدن خاکستری

جنس درب و طوقه از پلیمر های پلی اتیلن

جنس درب و طوقه از پیوند های رزین مصنوعی پلی استر و الیاف شیشه

جنس درب ترکیبی از چدن خاکستری و بتن مسلح شده با آرماتور و الیاف پلیمریمقاومت مناسب بعلت جذب آب ۰.۸% و تراکم بالا بعلاوه پوشش اپوکسی فنولیک لایه زیرین جهت حفاظت در برابر گازهای H۲SO۴ (اسیدسولفوریک)

مقاومت مناسب و عدم خوردگی در اثر تماس با گازهای خورنده H۲SO۴ (اسیدسولفوریک)

مقاومت مناسب و عدم خوردگی در اثر تماس با گازهای خورنده H۲SO۴ (اسیدسولفوریک))

استفاده از دو لایه پوشش قیری عایق در سطح زیرین جهت حفظ دوام در برابر گازهای خورنده H۲SO۴ (اسیدسولفوریک)

مقاوم در برابر خوردگی (زنگ زدگی ناشی از رطوبت)

 

آسیب پذیر در برابر خوردگی در صورت عدم پوشش

(زنگ زدگی ناشی از رطوبت)

 

آسیب پذیر در برابر خوردگی در صورت عدم پوشش مناسب

(زنگ زدگی ناشی از رطوبت)

 

مقاوم در برابر خوردگی (زنگ زدگی ناشی از رطوبت)

 

مقاوم در برابر خوردگی

(زنگ زدگی ناشی از رطوبت)

 

آسیب پذیر در برابر خوردگی در صورت عدم پوشش

(زنگ زدگی ناشی از رطوبت)

 

وزن مناسب دریچه

(۴۵-۴۰ کیلوگرم درب)

 

وزن مناسب دریچه

(۴۰-۳۵ کیلوگرم درب)

 

وزن سنگین دریچه و نیاز به استفاده از آچار یا ابزار ویژه جهت باز کردن درب منهول

(۶۵-۶۰ کیلوگرم درب)

 

وزن سبک دریچه و مشکلات بلند شدن در هنگام عبور وسایل نقلیه در سرعت

(۲۵-۲۰ کیلوگرم درب)

 

وزن مناسب دریچه

(۳۵-۳۰ کیلوگرم درب)

 

وزن سنگین دریچه و نیاز به استفاده از آچار یا ابزار ویژه جهت باز کردن درب منهول

(۷۰-۷۵ کیلوگرم درب)

 

غیر قابل بازیافت و فاقد پتانسیل سرقت به دلیل عدم ارزش برای فروش مجدد

 

قابل بازیافت و دارای پتانسیل سرقت بالا

دارای پتانسیل آسیب دیدگی در برابر سیکل های ذوب و انجماد بعلت آسیب پذیر بودن بتن دانه شنی ( معمولی ) در برابر سیکل های ذوب و انجماد در اثر جذب آب بالا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *